Tečaj priprave za sakramentalni brak

Župa Sv. Ilije Proroka, Kiseljak (Kreševski dekanat), 27. veljače

Ured za brak i obitelj Vrhbosanske nadbiskupije i ove godine organizira Tečaj priprave za sakramentalni brak za mladiće i djevojke koji se žele crkveno vjenčati. Tečaj će biti organiziran na sedam mjesta u šest dekanata u razdoblju od 13. veljače do 27. ožujka 2021.

27. veljače – župa Sv. Ilije Proroka, Kiseljak (Kreševski dekanat)

6. ožujka – župa Sv. Ante Padovanskog, Žepče (Žepački dekanat)

13. ožujka – župa Uzensenja BDM-a, Tolisa (Šamački dekanat)

20. ožujka – Župa Srca Marijina, Skopaljska Gračanica (Bugojanski dekanat)